KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12779289
nr 1277 9289
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Akvarell, Skärgård. Signerad, daterad -97. Motivet: 20,5x27 cm
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 30 september 2019
kl 20:25:11
26/9 21:11:53
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz